Andreas Wargenbrant skulptur "The winner takes.."

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), grönpatinerad brons, monogramsignerad undertill 2015, höjd ca 10 cm, längd 20 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, smärre kantstött, enstaka små repor

770412

Päivämäärä:

2020-05-12