Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): komposition, signerad Angelica Wiik 125/190, färglitografi, bladmått ca 20x10 cm

Ej examinerad ur ram

770414

2020-05-12