240 - Parskåp mahogny

240 - Parskåp mahogny
240 - Parskåp mahogny

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARSKÅP, 1 par, fanerade i mahogny, empirestil, 1900-tal, vänster- respektive högerhängd dörr, höjd 149,5, 78 x 41,5 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage, blekta partier

770417

2020-08-21