241 - Spegel empire

241 - Spegel empire
241 - Spegel empire
241 - Spegel empire
241 - Spegel empire

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, empire, förgyllt / bronserat trä samt pastellage, delat glas, 1800-talets första hälft, ca 205 x 85 cm

Bruksslitage

770419

2020-08-21