Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KONSOLBORD, empire, bronserat underrede i trä samt pastellage, träskuren örn, skiva i marmor, 1800-talets första hälft, höjd 81, 81 x 39 cm
Bruksslitage
770423
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här