242 - Konsolbord empirestil

242 - Konsolbord empirestil
242 - Konsolbord empirestil
242 - Konsolbord empirestil
242 - Konsolbord empirestil
242 - Konsolbord empirestil
242 - Konsolbord empirestil
242 - Konsolbord empirestil
242 - Konsolbord empirestil

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD, empire, bronserat underrede i trä samt pastellage, träskuren örn, skiva i marmor, 1800-talets första hälft, höjd 81, 81 x 39 cm

Bruksslitage

770423

2020-08-21