243 - Skrivbyrå 1800-tal
2020-08-21
770434
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, betsad mahogny, mässingshandtag/-detaljer, klass / blindlåda samt 3 lådor, skinnklädd skrivyta, 1800-tal, höjd 100,5, 79 x 49,5 cm
Bruksslitage