Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBYRÅ, betsad mahogny, mässingshandtag/-detaljer, klass / blindlåda samt 3 lådor, skinnklädd skrivyta, 1800-tal, höjd 100,5, 79 x 49,5 cm
Bruksslitage
770434
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här