243 - Skrivbyrå 1800-tal

243 - Skrivbyrå 1800-tal
243 - Skrivbyrå 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBYRÅ, betsad mahogny, mässingshandtag/-detaljer, klass / blindlåda samt 3 lådor, skinnklädd skrivyta, 1800-tal, höjd 100,5, 79 x 49,5 cm

Bruksslitage

770434

2020-08-21