Bruno Mathsson & Piet Hein bord supercirkel
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, Mathsson International, tillverkas i licensavtal med Fritz Hansens, Danmark, fanerad bok, spännben i svartlackerad metall, etikettmärkt, längd 70 cm, bredd 70 cm, höjd 64 cm.
Slitage, slipad skiva.
770464
2020-05-11