Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): "Mot aftonen - Smålands skärgård", signerad E Erdtman, olja på duk, ca 51x107 cm

770465

2020-05-15