Arkivhurts

Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVHURTS, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, 10 lådor, låsanordning vid ena listen, höjd ca 75, 35x46 cm, nyckel finns

Bruksslitage

770469

2020-05-11