Tadeusz Kamasa

Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

TADEUSZ KAMASA (Polen, 1924-2003): Dam i tankar, signerad T. Kamasa, olja på duk, ca 65x54 cm

770470

2020-05-15