Gripsholmsfåtöljer 1 par

Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets andra hälft, klädsel i s.k gripsholmsruta, sadelgjordad sits, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, sliten textil

770471

2020-05-12