Flakonger 1800-talets slut

Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut
Flakonger 1800-talets slut

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLAKONGER, 1 par, 1800-talets slut, opalinglas, bemålad rutdekor i svart och vitt, höjd ca 14 resp 15 cm

En propp med lagning

770473

2020-05-11