Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LAMMHULTS, stol, möjligen Gunilla Allard, 1970/80-tal, stomme i förkromat stålrör, cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, sits saknar skruv vid två ställen
770479
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här