Lammhults

Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults
Lammhults

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAMMHULTS, stol, möjligen Gunilla Allard, 1970/80-tal, stomme i förkromat stålrör, cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, sits saknar skruv vid två ställen

770479

2020-05-12