Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BO E LUNDQVIST (född 1934): 7 färglitografier, bladmått 57x45,5, 62x44,5 och 63x47 cm, oramade
Veck, mindre kantskador
770488
2020-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här