Bo E Lundqvist

Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BO E LUNDQVIST (född 1934): 7 färglitografier, bladmått 57x45,5, 62x44,5 och 63x47 cm, oramade

Veck, mindre kantskador

770488

2020-05-25