Carl Fredrik Reuterswärd

Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition - O, signerad och numrerad, färglitografi, ca 85x59 cm

Zustandsbeschreibung

770491

2020-05-15