Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition - O, signerad och numrerad, färglitografi, ca 85x59 cm
Zustandsbeschreibung
770491
2020-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner