Joe Columbo bordslampa

Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa
Joe Columbo bordslampa

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

JOE COLUMBO, bordslampa, 1960/70-tal, Husqvarna, plast, höjd 24, diamater 26 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

770492

2020-05-12