Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
JOE COLUMBO, bordslampa, 1960/70-tal, Husqvarna, plast, höjd 24, diamater 26 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage
770492
2020-05-12