Soffbord
2020-05-12
770493
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950/60-tal, teakfanér, utdragbara skivor vid kortsidor, höjd ca 50, 150x65 cm
Bruksslitage,