Speglar
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, en handspegel i koppar av Svensk Metallkonst Uddevalla längd ca 41 cm, en väggpegel i tenn med krön höjd ca 30 cm och en rakspegel höjd ca 35 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
770507
Päivämäärä:
2020-05-11