Byrå möjligen Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, möjligen Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt, fanerad i bok, fem lådor med teakfaner, grön marmorskiva, längd 60, djup 35, höjd 70 cm.

Något slitage.

770509

2020-05-18