Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIANNE LINDBERG DE GEER, (född 1946): Komposition, färglitografi, signerad MLDG, 27/99, bladmått 52,5 x 43,5 cm: oramad.
770510
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här