Marianne Lindberg de Geer litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER, (född 1946): Komposition, färglitografi, signerad MLDG, 27/99, bladmått 52,5 x 43,5 cm: oramad.

770510

2020-05-17