Bordsdekorationer orientaliska
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSDEKORATIONER, 2 st, orientaliska, 1900-talets fjärde kvartal, i form av bl a bonsaiträd i glas och ståltråd med porslinskruka, höjd 20 respektive 32 cm.
Något ytslitage. Den större med lite materialbortfall.
770513
2020-05-18