Brita af Klercker

Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker
Brita af Klercker

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BRITA af KLERCKER HATZ (1906-2001), "Den spanska cigarettförsäljaren", signerad Brita af Klercker, verso signerat gåvokort, olja på duk, ca 49 x 42 cm

770519

2020-05-11