Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BRITA af KLERCKER HATZ (1906-2001), "Den spanska cigarettförsäljaren", signerad Brita af Klercker, verso signerat gåvokort, olja på duk, ca 49 x 42 cm
770519
2020-05-11