Ove Olson

Ove Olson
Ove Olson
Ove Olson
Ove Olson
Ove Olson
Ove Olson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSON, Ove (1903-1975): "Josephine", signerad och daterad Olson 64, verso titel, olja på duk, 40 x 26 cm

770523

2020-05-11