Hans Larsson
Vollendet
2020-05-11
770525
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HANS LARSSON (1910-1973): Komposition, signerad och daterad Hans Larsson 70, olja på duk, ca 26 x 18 cm