Servisdelar Meissenstadt
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SERVISDELAR, 6 delar, porslin, Meissenstadt, 1900-talets andra hälft, blå underglasyrdekor av Lökmönstret, serveringsfat, 2 tallrikar samt 3 assietter, serveringsfatets längd 35 cm.
Något slitage.
770529
2020-05-18