Servisdelar Meissenstadt

Servisdelar Meissenstadt
Servisdelar Meissenstadt
Servisdelar Meissenstadt
Servisdelar Meissenstadt
Servisdelar Meissenstadt
Servisdelar Meissenstadt

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SERVISDELAR, 6 delar, porslin, Meissenstadt, 1900-talets andra hälft, blå underglasyrdekor av Lökmönstret, serveringsfat, 2 tallrikar samt 3 assietter, serveringsfatets längd 35 cm.

Något slitage.

770529

2020-05-18