Trädgårdsurna

Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, med hänklar, betong, höjd ca 56

Skador, slitage

770533

2020-05-11