Kandelabrar ett par

Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par
Kandelabrar ett par

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KANDELABRAR, ett par, troligen von Schierholz, Tyskland, 1900-talets första hälft, porslin, för 4 levande ljus alternativt 1 ljus, polykromt målad dekor, höjder ca 45 cm

Kuntoraportti

Mindre nagg förekommer

770537

Päivämäärä:

2020-05-11