Kandelabrar ett par
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KANDELABRAR, ett par, troligen von Schierholz, Tyskland, 1900-talets första hälft, porslin, för 4 levande ljus alternativt 1 ljus, polykromt målad dekor, höjder ca 45 cm
Kuntoraportti
Mindre nagg förekommer
770537
Päivämäärä:
2020-05-11