Bordsur Frankrike 1800-tal

Bordsur Frankrike 1800-tal
Bordsur Frankrike 1800-tal
Bordsur Frankrike 1800-tal
Bordsur Frankrike 1800-tal
Bordsur Frankrike 1800-tal
Bordsur Frankrike 1800-tal
Bordsur Frankrike 1800-tal
Bordsur Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, Frankrike, 1800-tal, brons och marmor, vitemaljerad urtavla med romerska siffor, nyckel samt pendel medföljer, höjd ca 40, bredd 31 cm

Urtavla med slitage

770540

2020-05-11