Figurgrupp Tyskland 1900-tal

Figurgrupp Tyskland 1900-tal
Figurgrupp Tyskland 1900-tal
Figurgrupp Tyskland 1900-tal
Figurgrupp Tyskland 1900-tal
Figurgrupp Tyskland 1900-tal
Figurgrupp Tyskland 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURGRUPP, 1900-tal, troligen Tyskland, rokokoscen, porslin, polykromt bemålad, höjd ca 30, bredd 33 cm

Skador

770549

2020-05-11