Kathrin Bernekorn

Kathrin Bernekorn
Kathrin Bernekorn
Kathrin Bernekorn
Kathrin Bernekorn
Kathrin Bernekorn
Kathrin Bernekorn
Kathrin Bernekorn
Kathrin Bernekorn

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATHRIN BERNEKORN (född 1955): Strandblommor, signerad och daterad K Bernekorn, olja på duk, ca 92x65 cm

770555

2020-05-15