Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition, färglitografi, signerad, daterad 2004, numrerad 54/100, bladstorlek 69 x 46,5 cm: oramad.
770558
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här