Marie-Louise Ekman färglitografi

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition, färglitografi, signerad, daterad 2004, numrerad 54/100, bladstorlek 69 x 46,5 cm: oramad.

770558

2020-05-17