Jukka Mäkelä etsning
Valmis
2020-05-20
770560
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
JUKKA MÄKELÄ (1949-2018): Komposition, etsning, signerad och numrerad 11/20, bladstorlek 47 x 72 cm. oramad.