Jukka Mäkelä etsning

Jukka Mäkelä etsning
Jukka Mäkelä etsning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

JUKKA MÄKELÄ (1949-2018): Komposition, etsning, signerad och numrerad 11/20, bladstorlek 47 x 72 cm. oramad.

770560

2020-05-20