Erik Ortvad färglitografi

Erik Ortvad färglitografi
Erik Ortvad färglitografi
Erik Ortvad färglitografi
Erik Ortvad färglitografi
Erik Ortvad färglitografi
Erik Ortvad färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIK ORTVAD (1917-2008): komposition, färglitografi, signerad, XXXVI/L, motivmått ca 31x41 cm

ej examinerad ur ram

770566

2020-05-13