249 - Vitrinbord

249 - Vitrinbord
249 - Vitrinbord
249 - Vitrinbord
249 - Vitrinbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINBORD, glas, mahogny m fl träslag, sengustaviansk stil, 1900-tal, höjd 69, 70 x 46,5 cm

Bruksslitage

770568

2020-08-21