Bordsur 1800-tal Frankrike

Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike
Bordsur 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-tal, Frankrike, guldbronserad zink, stående på träsockel, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, urverk märkt P. Lesperut Fils Ainé No 3198, nyckel samt pendel saknas, höjd ca 28, bredd 28 cm

Slitage

770572

2020-05-21