Hugo Backmansson målning
Klubbat för:
300 EUR
Arviointi
400 EUR
Kuvaus
HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Från Marrakesh, signerad samt märkt Marrakesh, olja på duk, 41x33 cm
Kuntoraportti
770574
Päivämäärä:
2020-05-21