Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) ur Tristan da Cunha, signerade roland S, CCLIII/CCC, färglitografier, rammått ca 41x52 cm
770577
2020-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här