Moretti skulptur

Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Same med pipa, signerad och daterad A Moretti 1939, lergods, höjd ca 18 cm

770581

2020-05-15