253 - Humidor på underrede

253 - Humidor på underrede
253 - Humidor på underrede
253 - Humidor på underrede
253 - Humidor på underrede
253 - Humidor på underrede
253 - Humidor på underrede

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUMIDOR, fanerad i mahogny, mässingshandtag, och -plakett med monogram, insidan klädd med bleckplåt, 1800-/1900-tal, på mahognyfanerat senare UNDERREDE, 1900-tal, höjd ca 100 cm (ca 28 x 72 cm), 53 x 37 cm

Bruksslitage

770592

2020-08-21