Carl Malmsten Gustavus
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL MALMSTEN, soffa, "Gustavus", björk, randig ylleklädsel i grönt och vitt, längd ca 195, sitthöjd 41 cm
Bruksslitage. En armlänsdyna med smärre bakomliggande spricka. Ett armlän med smärre skador.
770595
2020-05-11