Carl Malmsten Gustavus

Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL MALMSTEN, soffa, "Gustavus", björk, randig ylleklädsel i grönt och vitt, längd ca 195, sitthöjd 41 cm

Bruksslitage. En armlänsdyna med smärre bakomliggande spricka. Ett armlän med smärre skador.

770595

2020-05-11