IIlon Wikland Bröderna Lejonhjärta

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ILON WIKLAND, Ilon (född 1930): (2) ur mappen "Bröderna Lejonhjärta", signerade och numrerade Ilon Wikland 205/210, bladstorlek, ca 32x45 cm vardera

ej komplett: 2 motiv av 4

770597

2020-05-16