Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 4 par, mässing, 1700/1800-tal, rund fotplatta, bla Skultuna samt Näfveqvarn, höjd 8-12 cm
Skador och slitage, en med trasig gänga
770602
2020-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här