254 - Litet bord sengustaviansk stil

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, sengustaviansk stil, mahogny / mahognyfaner, mässingsdetaljer, låda i sargen, kopplat underrede, 1900-tal, höjd ca 75, 54 x 35 cm

Bruksslitage, mässingslisten runt skivan saknas delvis

770610

2020-08-21