Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, 1 illäggsskiva, valnöt, höjd ca 72, diameter 105 illäggsskivan 43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

770613

2020-05-12