Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1960-tal, 1 illäggsskiva, valnöt, höjd ca 72, diameter 105 illäggsskivan 43 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
770613
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här